Pushimet kthehen në tragjedi! U fut për t’u larë në Velipojë, ndërron jetë 69-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në plazhin e Velipojës. Referuar njoftimit zyrtar nga Policia e Shtetit, mësohet se rreth orës 18:40, shtetasja D. M., 69 vjeçe, banuese në Velipojë, së bashku me familjen e saj ka qenë duke u larë në det. Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar […]

Qeshor 16, 2024 - 20:05
 0
Pushimet kthehen në tragjedi! U fut për t’u larë në Velipojë, ndërron jetë 69-vjeçarja
Reklamë
Reklamë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në plazhin e Velipojës.

Referuar njoftimit zyrtar nga Policia e Shtetit, mësohet se rreth orës 18:40, shtetasja D. M., 69 vjeçe, banuese në Velipojë, së bashku me familjen e saj ka qenë duke u larë në det.

Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak. Për pasojë ka humbur jetën.

Reklamë
Reklamë

/a.r

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.