Gossip

Nga lekët e kërkuara borxh te “heshtja” me Heidin, deta...

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno është e ftuar këtë mbrëmje në Top Arena ...

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkoj...

Mbrëmjen e djeshme në Top Arena, ishte i ftuar vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli. A...

Reklamë
Reklamë

E vërteta tronditëse pas ‘rregullit të 5 sekondave’: Çf...

Disa besojnë se ushqimi që bie në dysheme për një periudhë të shkurtër kohe mble...

Horoskopi javor i Paolo Fox për datat 17 deri 23 qersho...

Lexoni horoskopin e javës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar y...

Studimi: Më shumë njerëz po i shmangen lajmeve

Më shumë persona po largohen nga përditësimi me lajmet e fundit, pasi i përshkru...

Françeska “shpërthen” në lot në mes të show-t, çfarë e ...

Françeska Murati, ish-banorja e Big Brother VIP 3 ishte e ftuar në “S’e luan top...

Mozzik flet për prishjen e raportit me Noizyn

“Bonjur, Madame” ishte një bashkëpunim që u prit me shumë entuziazëm nga ndjekës...

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV...

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Drini Zeqo mesa duket ka nisur një lidhje t...

Rriten me 20% infeksionet respiratore, Bino: Pandemia k...

Barra e sëmundjeve në popullatë po rritet me shpejtësi sipas të dhënave zyrtare....

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 17 Qershor 2024

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite dhe çdo gjë do jete me e bu...

Elia Zaharia larg pamjes prej princeshe pas divorcit me...

Shumë e njohin si aktore, disa më të mëdhenj në moshë edhe si këngëtare, por të ...

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Françeska Murati ka treguar se shtatorin e këti...

“Ditët në koma, shihja një dritë”, Bujar Qamili rrëfen ...

Infektimi me Covid 19 dy vite më parë e futën këngëtarin Bujar Qamili në një luf...

“S’do të tradhtoj as me Dorinën”, Ergysi surprizon Fran...

Ndër batutat më virale të këtij edicioni të fundit të Big Brother ishte kur Fran...

Nga Noizy tek Arbana Osmani, kush ishin VIP-at që mbësh...

Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja shqiptare luajti përballë asaj të Italisë, ndeshje...

“Kënga e fundit dedikim për Heidin?” Massimiliano Varre...

Aktori dhe këngëtari italian Massimiliano Varrese ka foli në Shqipëri për jetën ...

Princesha Kate Middleton merr pjesë në paradën “Troopin...

Kate Middleton mori pjesë në paradën vjetore të “Trooping the Color”, në Londër,...

Ja kush është modeli shqiptar që u bë imazh i modës taj...

Modeli me origjinë shqiptare, Elton Ilirjani, është përzgjedhur si imazhi i Tajl...

Këngëtarja Maya flet për divorcin: Më kanë lënduar mua ...

Këngëtarja e muzikës popullore Maya Aliçkaj së fundmi në një intervistë televizi...

“Sonte do të bëhet nami”, krijoi një lidhje dashurie me...

Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Top Arena në Top Channel. Ai thotë se so...

Parashikimi i yjeve\ Këto janë shenjat më të favorizuar...

Dashi Hëna në aspektin e mirë do t’ju japë një fundjavë plot ngjarje dhe interes...

“Nuk shkon asgjë mirë”, Maya flet për divorcin: Më kanë...

Këngëtarja e njohur Maya po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj privat...

Çfarë ndodhi me finalisten e “Big Brother Vip”? Heidi B...

Pas përfundimit të “Big Brother VIP 3”, vëmendja për çiftin e shtëpisë më të fam...

Shfaqet Princesha e Uellsit, Kate Middleton: Jam më mir...

Kate Middleton do të bëjë daljen e saj të parë publike pas diagnostikimit me kan...

Mungon Rike? Brenda festës së ditëlindjes së Rozës, ja ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Roza Lati ka festuar dje 36 vjetorin e lindjes....

Qershitë e Zeza të Beratit – Tradita e Vërtetë e Frutav...

Sezoni i qershive ka nisur ëmbël këtë vit, ku prodhimi duket si i bekuar nga nat...

Kura Me 40 Arra të Gjelbra të Pabëra – Për Tiroidet, Gj...

Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rën...

Bamje me Hudhra dhe Vaj Ulliri – Shpejt, Lehtë dhe Shën...

Dashamirësit e bamjes, një perime tepër e shëndetshme për organizmin, janë gjith...

Metodat Natyrale – Si të Kuroni Enjtjen e Kyçeve

Akumulimi i acidit urik dhe formimi i kristaleve të imëta në kyçe mund të shkakt...

Reçel Shtëpie me Pjeshkë – Ëmbëlsi, Aromë dhe Shije Mag...

Cilësohen si frutat e arta të stinës, plot lëng e shije, të freskëta me aromë ma...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë