ShowBiz

Nga lekët e kërkuara borxh te “heshtja” me Heidin, deta...

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno është e ftuar këtë mbrëmje në Top Arena ...

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkoj...

Mbrëmjen e djeshme në Top Arena, ishte i ftuar vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli. A...

Reklamë
Reklamë

Françeska “shpërthen” në lot në mes të show-t, çfarë e ...

Françeska Murati, ish-banorja e Big Brother VIP 3 ishte e ftuar në “S’e luan top...

Mozzik flet për prishjen e raportit me Noizyn

“Bonjur, Madame” ishte një bashkëpunim që u prit me shumë entuziazëm nga ndjekës...

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV...

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Drini Zeqo mesa duket ka nisur një lidhje t...

Elia Zaharia larg pamjes prej princeshe pas divorcit me...

Shumë e njohin si aktore, disa më të mëdhenj në moshë edhe si këngëtare, por të ...

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Françeska Murati ka treguar se shtatorin e këti...

“Ditët në koma, shihja një dritë”, Bujar Qamili rrëfen ...

Infektimi me Covid 19 dy vite më parë e futën këngëtarin Bujar Qamili në një luf...

“S’do të tradhtoj as me Dorinën”, Ergysi surprizon Fran...

Ndër batutat më virale të këtij edicioni të fundit të Big Brother ishte kur Fran...

Nga Noizy tek Arbana Osmani, kush ishin VIP-at që mbësh...

Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja shqiptare luajti përballë asaj të Italisë, ndeshje...

“Kënga e fundit dedikim për Heidin?” Massimiliano Varre...

Aktori dhe këngëtari italian Massimiliano Varrese ka foli në Shqipëri për jetën ...

Princesha Kate Middleton merr pjesë në paradën “Troopin...

Kate Middleton mori pjesë në paradën vjetore të “Trooping the Color”, në Londër,...

Ja kush është modeli shqiptar që u bë imazh i modës taj...

Modeli me origjinë shqiptare, Elton Ilirjani, është përzgjedhur si imazhi i Tajl...

Këngëtarja Maya flet për divorcin: Më kanë lënduar mua ...

Këngëtarja e muzikës popullore Maya Aliçkaj së fundmi në një intervistë televizi...

“Sonte do të bëhet nami”, krijoi një lidhje dashurie me...

Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Top Arena në Top Channel. Ai thotë se so...

“Nuk shkon asgjë mirë”, Maya flet për divorcin: Më kanë...

Këngëtarja e njohur Maya po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj privat...

Çfarë ndodhi me finalisten e “Big Brother Vip”? Heidi B...

Pas përfundimit të “Big Brother VIP 3”, vëmendja për çiftin e shtëpisë më të fam...

Shfaqet Princesha e Uellsit, Kate Middleton: Jam më mir...

Kate Middleton do të bëjë daljen e saj të parë publike pas diagnostikimit me kan...

Mungon Rike? Brenda festës së ditëlindjes së Rozës, ja ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Roza Lati ka festuar dje 36 vjetorin e lindjes....

Rihanna flet për rënien e flokëve pas lindjes

Mëmësia mund të jetë një përvojë e vështirë sa i takon flokëve. Rihanna foli për...

Kriset miqësia mes Rike Roçit dhe Roza Latit? Çfarë ndo...

Moderatorja Roza Lati ka festuar dje 36-vjetorin. Darkën e ditëlindjes ajo ka zg...

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë ...

Pritjes së ëmbël që prej muajsh “i kishte ndalur” frymën Olta Gixharit, i ka ard...

FOTOT/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publik...

Olta Gixhari ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Ish-banorja e Big Brother 2...

“Qenka i mirë legeni”, reagimi epik i babait të Jori De...

Jori Delli prej disa kohësh është duke shijuar romancën e saj me reperin e njohu...

“Ka 3 orë që qan”/ Kiara Tito zbulon ‘ilaçin’ që qetëso...

Moderatorja Kiara Tito ka ndarë me ndjekësit ilaçin që qetëson nga të qarat vajz...

VIDEO / Deklarata seksiste e Bujar Kapexhiut: Femrat s’...

Regjisori dhe skenaristi Bujar Kapexhiu, në një intervistë të dhënë së fundi, ka...

Shkoi me pushime në Spanjë, aktores Olta Gixhari i ndod...

Olta Gixhari këtë periudhë ndodhet në Spanjë teksa pret të lindë vogëlushin e sa...

“Faleminderit që më bën të besoj në magjinë e dashurisë...

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Diola Dosti, së fundmi ka ndarë me ndjekësit n...

Në depresion pas ndarjes? Ben Affleck i rikthehet “vesi...

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kohët e fundit janë kthyer në kryefjalë kudo në m...

Besi dhe Fjoralba e nisin me “falje” finalen e Ferma VI...

Ka nisur me entuziazëm, ritëm dhe mjaft “Solaritet” spektakli më i madh dhe më i...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë