VIDEO intime në celularin e Martinaj? Reagon moderatorja e njohur: Nuk jam unë, ajo në video ka tatuazh

Moderatorja e njohur e kanalit TCH Luana Vjollca ka reaguar pas përhapjes së një videoje intime që besohet se është marrë nga telefoni i çkoduar i Evis Martinaj, i cili figuron prej muajsh i zhdukur. Në një postim në Instagram, moderatorja e njohur nuk pranon të jetë personi në video. “Është e turpshme të hidhni […]

Tetor 1, 2023 - 13:15
 0
VIDEO intime në celularin e Martinaj? Reagon moderatorja e njohur: Nuk jam unë, ajo në video ka tatuazh
Reklamë
Reklamë
Moderatorja e njohur e kanalit TCH Luana Vjollca ka reaguar pas përhapjes së një videoje intime që besohet se është marrë nga telefoni i çkoduar i Evis Martinaj, i cili figuron prej muajsh i zhdukur.

Në një postim në Instagram, moderatorja e njohur nuk pranon të jetë personi në video.

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot, ka vendosur një rrugë tjetër në këtë jetë, për t’ia dalë, rrugën e punës,” shkruan ajo.

Ajo thekson se nuk ka tatuazhe në trup, ndryshe nga vajza në video.

Më poshtë krahasime të fotove publike të moderatores me vajzën në videon intime:

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.