Seks ne mes te rruges, çifti i çmendur

Prill 24, 2024 - 15:28
Prill 24, 2024 - 15:30
 0
Seks ne mes te rruges, çifti i çmendur
Reklamë
Reklamë

Një çift të dashuruarish në Brazil i kanë befasuar të gjithë me veprimin e tyre. Ata janë filmuar nga kamerat e sigurisë në një rrugë Rio de Zhaneros, ndërsa kryenin marrëdhënie seksuale.

Çifti ndaloi pa pritur automjetin dhe pasi panë që nuk kishte makina të tjera pranë dolën siç ishin të zhveshur për ta kryer seks. Dhe më pas pasi panë që po afrohej një makinë hipën sërish në makinë dhe u larguan.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.