Lajme

Shiste lëndë narkotike, por ja futi vrapit kur pa polic...

Një 30-vjeçar i identifikuar si  Luvio Shtora është arrestuar ditën e sotme në D...

E rëndë në Kolonjë, 33-vjeçari gjendet i mbytur në reze...

Një 33 vjeçar i identifikuar si banor i fshatit Kagjinas të bashkisë së Kolonjës...

Reklamë
Reklamë

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, priten temperatu...

Gjatë kësaj jave, vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike...

Dita e sotme me vranësira dhe reshje të pakta, temperat...

Në shtresat e larta të atmosferës kemi hyrjen e masave ajrore të  paqendrueshme ...

“Po vritemi për një vijë uji!”/ Kunata i dëmton 3 shtëp...

Një konflikt kunatash zhvillohet në “Shihemi në Gjyq”. Mersinia dhe Saimja kanë ...

“Një faqe e gjysmë vendim!”, puna e cunguar e prokurori...

Mersinia dhe Saimja janë dy kunata nga Elbasani që konfliktohen në “Shihemi në G...

Fëmija që u bë nënë 2 herë, djali tregon historinë e ja...

Aureli është vetëm 20 vjeç, por ka parë e përjetuar gjëra përtej moshës së re. A...

Babai dhe vëllai dhunojnë vajzën në Mallakastër, arrest...

Një vajzë është dhunuar nga babai dhe vëllai, ngjarje e cila është regjistruar n...

Transport mallrash kontrabandë, në pranga doganieria në...

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 63-vjeçar, i cili transportonte me kamion...

Nga studentë në kamerierë/ Turizmit i duhen edhe 30 mij...

Baret, restorantet dhe hotelet, aktualisht punësojnë mbi 100 mijë individë, por ...

Liqenet e Lukovës, shënjohen shtigjet për Hiking dhe sp...

Liqenet e Lukovës në Mokër të Pogradecit nga njëri vit në tjetrin tërheqin turis...

Diell dhe temperatura të larta, parashikimi i motit kët...

Këtë fundjavë, vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike kj...

Shteti ia kalon privatit: Paga mesatare është 73.641 le...

Pas arritën kulmin në tremujorin e fundit të 2023-shit, pagat kanë ardhur në rën...

Zbardhet shkaku i zjarrit në tregun e Shkodrës, policia...

Zjarri në tregun e sendeve të përdorura në Shkodër dyshohet se është shkaktuar n...

14 vjeçe nënë për herë të parë, e mitura sjell në jetë ...

Një 14-vjeçare është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. ...

Makina përplas për vdekje 78-vjeçarin në Durrës, shofer...

Një 78 vjeçar ka humbur jetën teksa kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën. N...

Protesta para Bashkisë Tiranë, arrestohet 39-vjeçari që...

Policia e Tiranës ka arrestuar Bledar Krasniqin 39 vjeç, i cili është identifiku...

Policia Rrugore e Shkodrës me “dorë të hekurt”, gjobit ...

Policia e Shkodrës ka gjobitur me qindra shoferë përgjatë një jave, për shkelje ...

VIDEO/ Çfarë mbeti nga zjarri në Shkodër, gjithçka e bë...

Njësoj si skenat e luftës. Këto janë pamjet që kanë mbetur nga zjarri masiv që z...

Qëlloi me armë në ajër, arrestohet 27-vjeçari në Vlorë,...

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës. I riu është kapur pasi lëviz...

Zjarri masiv në Shkodër vihet nën kontroll pas 5 orësh,...

Zjarri masiv që përfshi ditën e djeshme tregun e rrobave të përdorura në Shkodër...

Media italiane “SiViaggia”: Udhëtim në kryeqytetin mode...

Zbuloni se cilët janë muajt më të mirë për të vizituar Tiranën dhe për të shijua...

Sokol Mëngjesi del nga koma, motra e avokatit: Hapi syt...

Avokati Sokol Mëngjesi ka dalë nga koma, pas gati 3 javësh. Lajmin e mirë e ka b...

Ushtruan dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre, arrestohen ...

Dy persona janë arrestuar në Dibër, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve...

Dita e sotme do të jetë me diell , temperaturat në rënie

Rrymat ajrore Atlantike po ndikojnë Evropën perëndimore, të cilat do të rënie të...

Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me bordurën, dëm...

Një aksident i rëndë është shënuar pak pas mesnatës në hyrje të autostradës së V...

Nga zjarrëfikësit e Ulqinit dhe Tivarit, tek policia e ...

Të gjitha strukturat e Mbrojtjes Civile në nivel vendor dhe qendror janë angazhu...

Prej gati 4 orësh në “luftë” me flakët, zjarri në Shkod...

Një zjarr i madh përfshiu tregun e rrobave të përdorura në Shkodër pasditen e kë...

Nga zjarrëfikësit e Ulqinit dhe Tivarit, tek policia e ...

Të gjitha strukturat e Mbrojtjes Civile në nivel vendor dhe qendror janë angazhu...

Zjarri në Shkodër vijon të jetë aktiv, kërcënohet jetët...

Situata në Shkodër vijon të mbetet e rëndë për shkak se zjarri ka marrë përmasa ...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë