Nëna e dy djemve rrëfen tregimin: Seksi me dashnorin më të ri se unë është shumë i mirë, por kam frikë se..

Një grua, të cilës i është mërzitur raporti me burrin e saj, ka zgjedhur përjetimin e një afere seksuale me një burrë më të ri se ajo.

Tetor 3, 2023 - 23:07
Tetor 3, 2023 - 23:07
 0
Nëna e dy djemve rrëfen tregimin: Seksi me dashnorin më të ri se unë është shumë i mirë, por kam frikë se..
Reklamë
Reklamë

Një grua, të cilës i është mërzitur raporti me burrin e saj, ka zgjedhur përjetimin e një afere seksuale me një burrë më të ri se ajo.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: SEKSI me të dashurin tim të ri është shumë më i mirë sesa me burrin tim, por e di që po luaj me zjarrin.

close
volume_off

Ne të tre punojmë në një aeroport dhe duhet të pranoj se rreziku është gjithashtu një nga emocionet.

Unë jam 44 dhe burri im është 46. Jemi të martuar prej 20 vitesh dhe kemi dy djem, 16 dhe 14 vjeç.

Burri im duket se ka humbur interesin për mua gjatë dy viteve të fundit, gjë që unë e kam vënë gjithmonë nën stres.

Ai është një menaxher për një linjë ajrore të madhe dhe i është dashur të bëjë shumë shkurtime kohët e fundit.

Ai nuk e shijon më punën e tij dhe duket vazhdimisht i mjerë.

Jeta jonë seksuale është pothuajse inekzistente dhe edhe kur bëjmë dashuri është e mërzitshme dhe e parashikueshme.

Përgjigja e psikologes: Zgjohuni para se të shkatërroni jetën tuaj.

Ju dhe i dashuri juaj po shijoni seksin, por një ditë burri juaj do t'ju zbulojë.

Nuk është vetëm burri juaj ai që do të lëndohet. Si mendoni se do të reagojnë djemtë tuaj?

Ata mund të humbasin çdo respekt për ju.

Marrëdhëniet afatgjata mund të bëhen të mërzitshme dhe të zakonshme, por mendoni se çfarë ju tërhoqi nga burri juaj në radhë të parë.

Ai tingëllon shumë i ulët, por nëse kaloni kohë duke folur dhe mbështetur atë, mund të filloni të riktheni njeriun me të cilin keni rënë në dashuri.

Depresioni mund të ketë një efekt shkatërrues në marrëdhënie.

Do ia vlente të mendonit për terapinë në çift për t'ju ndihmuar të forconi martesën tuaj dhe të ringjallni jetën tuaj seksuale.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.