Çifti nuk përmbahet, bën seks në rrugë. Ajo që ju ndodh është e tmerrshme (VIDEO+18)

Tetor 2, 2023 - 22:50
Prill 24, 2024 - 15:28
 0
Çifti nuk përmbahet, bën seks në rrugë. Ajo që ju ndodh është e tmerrshme (VIDEO+18)
Reklamë
Reklamë

Kjo është situate më e pazakontë që keni parë ndonjëherë ne rrugët e Tiranes.

Një cift të rinjsh janë filmuar nga një kamer sigurie në rrugët e Tiranes teksa nisin të kryejnë mardhënie seksuale të mbështetur në bourdurën e një ndërtese, shkruan albanianlive.com.

Por nuk shkoi ashtu sic ata e kishin menduar, djali nga emocionet e mëdha me se duket nuk ka treguar fare kujdes për partneren teksa nuk i mban mirë këmbët dhe ajo bie nga ndërtesa.

Për më tepër shikoni videon:

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.