Kam fjetur me vëllain e burrit, kam bere mire apo keq?

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim për mrekulli mbas një viti martese, gjërat fillojn të ndryshojn në mes meje dhe burrit tim.

Mars 31, 2024 - 12:16
Mars 31, 2024 - 12:17
 0
Kam fjetur me vëllain e burrit, kam bere mire apo keq?
Reklamë
Reklamë

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim për mrekulli mbas një viti martese, gjërat fillojn të ndryshojn në mes meje dhe burrit tim. Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj të tërë nuk bënim seks. Një ditë në oborrin e shtëpis duke biseduar me kunatin i cili në atë kohë jetonte në një shtëpi me ne, fillova të fantazoja për të dhe sa herë e shihja lagesha bohesha ujë në mes të këmbëve. Shpesh herë kur isha vetem në shtëpi masturboja duke futur gishtat në vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me të dhe shpërtheja në orgasm të madh. Një ditë derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bërtitur dhe hyri brenda e më pyeti cka kishte ndodhur dhe për fatin tim isha mbuluar me një batanije dhe i thashë se kisha parë një ëndërr të keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj më vonë ndodhi një konflikt financiar në mesin e vllëzërve dhe ata u ndan njëri me tjetrin dhe ai kaloj në një shtëpi tjëter që ishtë pronë e familjes. Dhe brenda një viti ai u martua.

Edhe pse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herë raste kur edhe ëndërroja se po boja seks me të.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time të re. Dhe kaluam një kohë shumë të mirë së bashku por ai nuk ishtë aty ishte në një udhëtim dikund. Dhe derisa po qëndronim në shtëpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi të martesës dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi më digjej flakë i tëri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova për të dytën herë për visit kësaj radhe ishte ndryshe kur shkova në shtëpin e tyre mora vesh që kunata nuk ishtë aty por kishte shkuar për visit tek familja e saj dhe do të kthehej në mbrëmje dhe Ai kunati më tha pasi shtëpia ime ishte larg shumë të rrija aty dhe ta prisja. Kur më tha ta prisja aty ishte duke u përgatitur të dal më shokët e tij. Dhe më tha mua kunat ndoshta ti nuk mërzitesh nëse të lë vetëm për disa orë në shtëpi. Unë i thashë që nuk ka problem fare. I tash por a bon me lëshu televizorin dhe kishte aty një DVD dhe kishtë një numer të madh të filmave tha nuk ka problem dhe shkoj në banjo të vazhdoj përgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat që kishte në DVD pashë një film që më ra shumë në sy, shkruante dicka në Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa në DVD dhe kur u hap filmi kuptova që ishte seks. Thash ai është në banjo ndoshta mo nuk vjen në dhomë të ditës por shkon drejtë jashtë. Mbas dikund 20 minutave e kam parë kur hyri brenda ishte veshur dhe më tha ika unë shkova dhe sytë e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj të qesh. Drejtoj sytë nga unë e më tha të për ta ulur zërin pak televizorit dhe pastaj më pyeti a të pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe për shkak se nuk kisha parë asnjëher më përpara i tash në hajgare, JO mua më pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj të qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive të tij. Vrapova e I tash prit një minut a ka mundësi të më tregosh ku mund të gjej shampon për flokë të femrave sepse dëshiroj me bo një dush derisa ju të dy të vini më tregoj dhe mandej iku.

Pasi filmi mbaroj unë hyra në banjo dhe po boja një dush. Dhe pa më ra ndërmend fare se ai është kthyer dola nga banjo e zhveshur për të shkuar tek rrobat e mia të cilat i kisha lënë në dhomen e ditës. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. Dhe ai mbledhi të gjitha rrobat e mia dhe erdhi në banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra në dhomen e dites ku filloj të tallej me mua duke më përshkruar gjëndjen time të ftyrës kur jam future në dhomë e zhveshur. Pasi u tall pak më pyeti për CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe këto fjalë. Cili pozicion në film ishte më I miri dhe unë i thash se nuk dua ta komentoj.

U ngrit dhe tha shkova në dhome të fjetjes të pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash të rri edhe pak dhe mandej le të shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri për momentin dua të tregoj dicka por që do të jetë secret në mes të atij dhe asaj përgjithomë dhe fillova ti tregoj për fantazit e mia. Dhe pasi i tregova për dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart në tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash të kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe përnjë moment buzet e tij u afruan me të mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nëpër gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bërë aq i fortë. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren.

Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Disa minuta më vonë ai më kthej mbrapa ku më futi Karin e tij të trashë dhe të madh. Në levizjen e dytë që bëri duke nxjerr dhe duke future shpërtheva në orgasm dhe mbas nja pesë minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe më leshoj tërë spermen në gojë dhe e gëlltita të tërë dhe menjëher e kthej Karin përseri në pidhin tim dhe filloj të vazhdonte të më qinte dhe unë nuk kisha përjetuar kurrë ndonjëher të qihem pa pushuar gati 3 orë e gjysm ai e derdhi dy herë dhe kari tij përseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam për 4 orë të tëra dhe mandej më that ash duhet të ndalemi sepse mund të vij ndokush i tash të lutem vetem edhe një dhe ai tha OKEJ vetëm me një kusht nëse shkoj në banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim më të dhe mandej unë e lejoj për të qi në byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem më lage dhe ai filloj të ma lepinte bythen më gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe në byth o cfarë kënaqsie ishte kurrë nuk do ta harroj. Por ajo që ndodhi është që ai nuk dëshiron më të këtë seks me mua dhë më shmanget tërë kohën. Edhepse unë nuk do të heq dorë por do të vazhdoj ta provokoj dhe të kur më bije shansi përseri dua të qihem më të.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.