Horoskopi

“Shenja që kërkojnë ta manipulojnë” Horoskopi javor nga...

Astrologe Meri Gjini ka bërë parashikimin e Horoskopit për javën që sapo nisëm, ...

Horoskopi javor i Paolo Fox për datat 17 deri 23 qersho...

Lexoni horoskopin e javës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar y...

Reklamë
Reklamë

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 17 Qershor 2024

Dashi Zjarri i pasionit do rindizet gjate kësaj dite dhe çdo gjë do jete me e bu...

Parashikimi i yjeve\ Këto janë shenjat më të favorizuar...

Dashi Hëna në aspektin e mirë do t’ju japë një fundjavë plot ngjarje dhe interes...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 15 Qershor 2024

Dashi Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni...

“Do të kaloni një provë të vërtetë”, Horoskopi ditor 14...

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 14 Qershor 2024

Dashi Duhet të jeni të duruar me partnerin/en dhe t’i kushtoni më shumë rëndësi ...

Meri Gjini bën parashikimin e Horoskopit për fundjavën:...

Astrologe Meri Gjini iu bashkua mëngjesin e sotëm emisionit “7pa5” ku bëri paras...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 13 Qershor 2024

Dashi Kjo është një periudhë shumë e mirë për të rigjetur dashurinë dhe shpirtin...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 12 Qershor 2024

Dashi Ka disa keqkuptime të cilat janë shtuar dhe për këtë arsye, nuk keni pasur...

“Tensione në çift, beqarët të përgatiten për takime”, h...

Dashi Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit ...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 11 Qershor 2024

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për kë...

Horoskopi javor nga Paolo Fox

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 10 deri në 16 qershor 2024 do t’ju lejojë të...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 10 Qershor 2024

Dashi Kjo dite do jete me e qete sesa duhet për ata qe janë ne një lidhje. Si ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 9 Qershor 2024

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje...

Mundësi të jashtëzakonshme! Vera 2024 është e këtyre 3 ...

Teksa hyjmë në sezonin e verës të vitit 2024, universi është gati t’u dhurojë fa...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 8 Qershor 2024

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha ra...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 7 Qershor 2024

Dashi Kjo është një periudhë e cila do ju shohë mjaft të zënë me gjithë ato rapo...

Hëna e re e qershorit, lajme të fuqishme! Meri Gjini tr...

Astrologia Meri Gjini ka qenë mëngjesin e sotëm në Vizion Plus, në emisionin “7p...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 6 Qershor 2024

Dashi Gjatë ditëve të fundit keni pasur vështirësi për të fjetur dhe çlodhur dhe...

Meri Shehu bën thirrje: Personat që i përkasin kësaj sh...

Astrologjia e njohur, Meri Shehu, ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku bëri ...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 5 Qershor 2024

Dashi Do të jeni mjaft krijues dhe kjo rigjetje sigurie tek aftësitë tuaja, do j...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 4 Qershor 2024

Dashi Sfera profesionale do të jetë mjaft e favorshme, ku mundësitë e ofertave t...

Lëvizje vendimtare për 6 muajt e ardhshëm, ja Horoskopi...

Hëna e Demit në datën 3 do të na japë të gjithëve diçka për të diskutuar dhe me ...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 3 Qershor 2024

Dashi Gjatë kësaj të hëne nuk do të shfaqni një sjellje shumë korrekte në punë, ...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 2 Qershor 2024

Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të paduruar për të përfunduar një biznes apo n...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 1 Qershor 2024

Dashi Kjo ditë ju fton që të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, sidomos nëse s...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 31 Maj 2024

Dashi Po afrohen ndryshime mjaft pozitive sa i takon sferës profesionale financi...

“Beqarëve do t’iu rrahë zemra fort”, parashikimi i yjev...

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pa...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pa...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë