Tag: Pjerin Ndreu

Fantazia e ish kryeministrit Dr. Rrumpalla, perse nuk f...

Edhe njehere mbi nje histori bajate qe riciklohet ne lidhje me gjoja nje atentat...

Pjerin Ndreu pret në Bashkinë Lezhë Ambasadorin e Sllo...

Sot prita ne Bashkine Lezhe Ambasadorin e Sllovakise Albin Otruba si dhe Konsull...

Reklamë
Reklamë

Pjerin Ndreu: Prezanton Administratorin e ri të Njesise...

Leonard Perjaku eshte Administratori I ri i Njesise Administrative Zejmen! Duke...

"Pjerin Ndreu" Kryetari Bashkisë Lezhe: Organizoi aktiv...

Bashkia Lezhë në bashkëpunim me Qendrën “Tirana Art”, organizoi sot aktivitetin ...

Benet Beci ‘sfidon’ Ndreun: Pushka top Pjerinit! Po me ...

Nuk ka vonuar dhe Benet Beci i është kundërpërgjigjur sfidës së kryebashkiakut l...

Rama takohet me Pjerin Ndreun: Po e kthen Lezhën në Spa...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kryetarin e Bashkisë së Lezhës, ...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë