Hedh kanabisin dhe tenton të largohet, por “Shqiponjat” tregohen më të shpejtë

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 3” është arrestuar 30-vjeçari me iniciale L.Sh., pasi u kap në flagrancë teksa shiste lëndë narkotike. Kur konstatoi shërbimet e policisë, 30-vjeçari tentoi të largohej me vrap dhe hodhi në tokë qesen me lëndë narkottike, por nuk mundi të largohej dot pasi u kap dhe u prangos […]

Qeshor 17, 2024 - 10:20
 0
Hedh kanabisin dhe tenton të largohet, por “Shqiponjat” tregohen më të shpejtë
Reklamë
Reklamë

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 3” është arrestuar 30-vjeçari me iniciale L.Sh., pasi u kap në flagrancë teksa shiste lëndë narkotike.

Kur konstatoi shërbimet e policisë, 30-vjeçari tentoi të largohej me vrap dhe hodhi në tokë qesen me lëndë narkottike, por nuk mundi të largohej dot pasi u kap dhe u prangos nga forcat Shqiponja.

Gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën atij një sasi kanabis e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale. Ai do ta shiste lëndën narkotike në zonën e Nishtullës, Durrës.

Reklamë
Reklamë

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/a.r

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.