VIDEO/ E “zhveshur” nga kostumi zyrtar, Meloni ia merr valles popullore në Samitin e G7

Kryeministrja Giorgia Meloni ka mbyllur me një kërcim mjaft special samitin e G7 i cili u mbaj në Puglia, Itali. Në videon e

Qeshor 17, 2024 - 10:45
 0
VIDEO/ E “zhveshur” nga kostumi zyrtar, Meloni ia merr valles popullore në Samitin e G7
Reklamë
Reklamë

Kryeministrja Giorgia Meloni ka mbyllur me një kërcim mjaft special samitin e G7 i cili u mbaj në Puglia, Itali.

Në videon e postuar nga vetë kryeministrja në rrjetet sociale, ajo shihet duke kërceyer “pizzica” një kërcim tipik popullor pulian.

“Ishte një nder për Italinë të organizonte dhe të priste G7. Një sukses për të cilin dua të falënderoj pjesëmarrësit dhe të gjithë ata që kontribuan në suksesin e kësaj nisme të rëndësishme”, ka shkruar ajo krahas videos e cila u bë menjëherë virale.

Reklamë
Reklamë

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.