Deklaroi se mund të shpalleshim kampion europe, “zhduket” Armando Duka pas ndeshjes me Italinë

Kombetarja shqiptare e nisi me humbjen fazen e grupeve te “Euro 2024”, ku u mposht me rezultatin 2-1 nga Italia. Pas kesaj disfate qe ishte e pritshme per shkak te diferencave mes dy Kombetareve, njeriu i vetem qe kishte dal garant dhe delironte me deklarate per triumf ndaj “Axurreve” eshte “zhdukur”. Behet fjale per kreun […]

Qeshor 17, 2024 - 11:10
 0
Deklaroi se mund të shpalleshim kampion europe, “zhduket” Armando Duka pas ndeshjes me Italinë
Reklamë
Reklamë

Kombetarja shqiptare e nisi me humbjen fazen e grupeve te “Euro 2024”, ku u mposht me rezultatin 2-1 nga Italia.

Pas kesaj disfate qe ishte e pritshme per shkak te diferencave mes dy Kombetareve, njeriu i vetem qe kishte dal garant dhe delironte me deklarate per triumf ndaj “Axurreve” eshte “zhdukur”.

Behet fjale per kreun e FSHF-se Armand Duken, i cili pas disfates me Itlaine nuk ka bere asnje koment.

Reklamë
Reklamë

Nderkohe qe para takimit kishte zaptur çdo ekran dhe çdo shtyp vendas e te huaj per te deklaruar se Shqiperia do fitoje ndaj Italise, madje do kalojme dhe grupin.

Kaq mjafton per te kuptuar se si ai shfrytezon çdo moment pozitiv te Kombetares per interesa personale, ndersa pas çdo disfate nuk kerkon te marre asnje pergjegjsi.

Dhe pse ka qene i vetmi zyrtar qe ka deliruar per fitore ndaj Italise, e mos te permendim dhe deklaraten qesharake qe do fitojme Europianin. (TemA)

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.