Kur grabitësit nuk të lënë të shijosh udhëtimin romantik, çiftit të famshëm i vjedhin unazën 100 mijë dollarëshe në Paris

Nisi si një udhëtim romantik në Paris, por u kthye në një episod makthi për Guaynaa dhe Lele Pons. Çifti është një nga shumë personazhe të famshëm që kalon kohë në Evropë, dhe ndërsa gjithçka dukej se ishte perfekte, çifti kanë zbuluar se ishin viktima të një grabitjeje. Këngëtari i “Chica Ideal” Guaynaa ndau lajmin […]

Korrik 9, 2024 - 15:45
 0
Kur grabitësit nuk të lënë të shijosh udhëtimin romantik, çiftit të famshëm i vjedhin unazën 100 mijë dollarëshe në Paris
Reklamë
Reklamë

Nisi si një udhëtim romantik në Paris, por u kthye në një episod makthi për Guaynaa dhe Lele Pons. Çifti është një nga shumë personazhe të famshëm që kalon kohë në Evropë, dhe ndërsa gjithçka dukej se ishte perfekte, çifti kanë zbuluar se ishin viktima të një grabitjeje.

Këngëtari i “Chica Ideal” Guaynaa ndau lajmin tronditës në Instagram:

Me keqardhje ju njoftojmë se ishim viktima të një grabitjeje në Paris dhe unazës së martesës së gruas sime, e cila përfaqësonte shumë gjëra të bukura për ne. Është vjedhur. Nuk ka asnjë pjesë tjetër që mund të zëvendësojë atë që ajo unazë simbolizon për ne dhe momentet e bukura dhe magjike që na solli. Ju lutemi, kujdesuni mirë për gjërat tuaja kur shkoni atje dhe mos i besoni askujt. Kjo është bërë praktikë e zakonshme”,tha ai.

Reklamë
Reklamë

Guaynaa dhe Pons u martuan më 4 mars 2023, në Miami, Florida, pasi ai i propozoi në Tomorrowland më 31 korrik 2022. Unaza 4.4 karat kushtonte 100 mijë dollarë.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.