Plagosi rëndë një 41-vjeçare, arrestohet shqiptari në Serbi

Një shqiptar është arrestuar në Serbi pasi ka shkaktuar një aksident të rëndë ku ka mbetur e plagosur një 41 vjeçare. Policia bën

Korrik 9, 2024 - 17:35
 0
Plagosi rëndë një 41-vjeçare, arrestohet shqiptari në Serbi
Reklamë
Reklamë

Një shqiptar është arrestuar në Serbi pasi ka shkaktuar një aksident të rëndë ku ka mbetur e plagosur një 41 vjeçare.

Policia bën me dije se shqiptari me iniciale G.M. për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit se ka kryer vepra të rënda kundër sigurisë së transportit publik e si pasojë ka përfunduar në pranga.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën afër Leskovicit.

Reklamë
Reklamë

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.