Rrahu burrin dhe e bëri për spital, arrestohet 62-vjeçarja në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar këtë të mërkurë një 62-vjeçare. Gruaja me iniciale F.B sipas bluve, ka ushtruar dhunë me sende të forta

Korrik 10, 2024 - 13:35
 0
Rrahu burrin dhe e bëri për spital, arrestohet 62-vjeçarja në Elbasan
Reklamë
Reklamë

Policia e Elbasanit ka arrestuar këtë të mërkurë një 62-vjeçare.

Gruaja me iniciale F.B sipas bluve, ka ushtruar dhunë me sende të forta ndaj bashkëshortit të saj, i cili ndodhet në spital

Policia thotë se 62-vjeçarja vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Reklamë
Reklamë

Arrestoi në flagrancë shtetasen F. B., 62 vjeçe, pasi në banesë, ka goditur me sende të forta bashkeshortin e saj, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. 62-vjeçarja vuan nga sëmundje mendore”, njofton policia./vizionplus.tv

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.