62-vjeçarja pa asnjë thinjë në kokë tregon recetën: Ma dha shoqja ime m’i hoqi njëherë e mirë

Flokët tuaja mund të thinjen edhe para kohe. Ato fijet e argjendta me kalimin e moshës kanë bukurinë e tyre, por shumë individë mund të ndihen në siklet. Për të mbuluar thinjat ka shumë produkte me kimikate, që nga ngjyrat e flokëve, apo edhe shampo bimore. Ne ju sjellim një trajtim që zgjat vetëm katërmbëdhjetë […]

Qeshor 14, 2024 - 13:20
 0
62-vjeçarja pa asnjë thinjë në kokë tregon recetën: Ma dha shoqja ime m’i hoqi njëherë e mirë
Reklamë
Reklamë

Flokët tuaja mund të thinjen edhe para kohe. Ato fijet e argjendta me kalimin e moshës kanë bukurinë e tyre, por shumë individë mund të ndihen në siklet. Për të mbuluar thinjat ka shumë produkte me kimikate, që nga ngjyrat e flokëve, apo edhe shampo bimore.

Ne ju sjellim një trajtim që zgjat vetëm katërmbëdhjetë ditë! Përbërësit: 5-6 patate. Gjysmë litër ujë. Tas.

Përdorimi:

Reklamë
Reklamë

Qëroni patatet fillimisht dhe lëkurat hidhini në një tenxhere të madhe dhe derdhni brenda ½ litër ujë. Jepni një valë për 20-30 minuta në temperaturë të mesme. Kullojini lëkurat nga lëngu dhe lëreni të ftohet para se ta aplikoni te flokët tuaja.

Lajini flokët normalisht hidhni edhe këtë lëng patatesh dhe thani flokët. Përsëriteni trajtimin 2-3 herë në javë. Flokët e argjendtë nuk do të duken më!

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.