Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po jetojnë të ndarë mes problemeve të tyre martesore

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck raportohet se janë ndarë nga njëri-tjetri, ndërsa thashethemet për divorc janë të ndezura. Një burim i tha “Entertainment Tonight” të hënën se Lopez dhe Affleck “po jetojnë jetë të ndara”, por “ende nuk janë divorcuar zyrtarisht”. “Në këtë pikë, ata thjesht po bëjnë gjënë e tyre”, tha burimi. “Ata e […]

Qeshor 11, 2024 - 12:15
 0
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po jetojnë të ndarë mes problemeve të tyre martesore
Reklamë
Reklamë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck raportohet se janë ndarë nga njëri-tjetri, ndërsa thashethemet për divorc janë të ndezura.

Një burim i tha “Entertainment Tonight” të hënën se Lopez dhe Affleck “po jetojnë jetë të ndara”, por “ende nuk janë divorcuar zyrtarisht”.

“Në këtë pikë, ata thjesht po bëjnë gjënë e tyre”, tha burimi. “Ata e nisën këtë marrëdhënie shumë optimistë dhe besonin se gjërat mund të ndryshonin, por nuk kanë ndryshuar”.

Gjatë fundjavës, media të shumta raportuan se çifti vendosi ‘çekiçin’ në rezidencën e tyre prej 60 milionë dollarësh në Beverly Hills, Kaliforni – vetëm një vit pasi bleu pronën.

Lopez dhe Affleck blenë shtëpinë me 17 dhoma gjumi dhe 30 banjo me para në dorë për 60.85 milionë dollarë në maj 2023. Sipas TMZ, ata po kërkojnë ta shesin” rreth 65 milionë dollarë”.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.