Luan Zaza; dje u emerua Kryetar PS, sot eshte ne ankth per rikonfirmimin, perseri me xhaketa e vjeter...

Prill 10, 2024 - 22:42
 0
Luan Zaza; dje u emerua Kryetar PS, sot eshte ne ankth per rikonfirmimin, perseri me xhaketa e vjeter...
Reklamë
Reklamë

Luan Zaza ne ethet per tu rikonfirmuar ne mandatin e tre-te si Kryetar PS Durres. Perse drejtorat qe jane emeruar nga PS-ja nuk po i bejne zgjedhjet e Organizatave Socialiste?

Ketu po tregohet nje force e re qe po kerkon te ndryshoje frymen brenda PS-se por ne fakt thjeshte Kryetari aktual po ndryshon ne menyre fiktive te gjithe kryetaret e Organizatave Socialiste. 

Luan Zaza nuk e ka me mbretin e Durresit ne mbeshtetje dhe tani po ben gjithcka me cdo çmim per te ruajtur postin e Kryetarit te PS-se Durres. Mos valle eshte bere tashme ushtari i bindur i te riut qe eshte futur ne parti ku do te bente ndryshime shume te medha ne emerime. Nuk e dime dhe sa do rrijne keto xhaketat e vjetra sepse te rinjte po largohen dite pas dite.

Ne jetojme ne Shqiperi ku servili behet ushtar i bindur. I ndershmi largohet nga shqiperia dhe ketu po mbesin vetem skifterat...

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.