“Më puthte, më zhvishte…”, 13-vjeçarja i rrëfen hallës abuzimet e 63-vjeçarit në Devoll: Më kërcënonte se do të më vriste babanë

Një rrëfim dramatik është bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në News24, ku një 13-vjeçare ka denoncuar për abuzim seksual një 63-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hoçisht në Devoll. Zenel Rushitaj, i cili ndodhet pas hekurave, akuzohet se ka abuzuar disa herë me të miturën. “Më kërcënonte, më thoshte që; hajde […]

Qeshor 11, 2024 - 13:45
 0
“Më puthte, më zhvishte…”, 13-vjeçarja i rrëfen hallës abuzimet e 63-vjeçarit në Devoll: Më kërcënonte se do të më vriste babanë
Reklamë
Reklamë

Një rrëfim dramatik është bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në News24, ku një 13-vjeçare ka denoncuar për abuzim seksual një 63-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hoçisht në Devoll. Zenel Rushitaj, i cili ndodhet pas hekurave, akuzohet se ka abuzuar disa herë me të miturën.

“Më kërcënonte, më thoshte që; hajde këtu, hajde aty. Më zhvishte. Më shtrëngonte me forcë. Më puthte, më jepte nga 2 mijë lekë. Më kërcënonte, më thoshte; do të vras babanë.”, i rrëfeu vajza hallës së saj.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.