Politikë

Në pritje të vendimit të Apelit, Beleri hap tjetër bete...

Teksa Gjykata e Apelit është tërhequr për të marrë një vendim përfundimtar për A...

Kërkohet vetting për avokatët, Vishaj: 3 mijë mbrojtës ...

Nga Blerina Cene  Rreth tre mijë avokatë janë bërë palë me krimin ose janë përfs...

Reklamë
Reklamë

Shkelën perimetrin dhe rrezikuan jetët e pushuesve, bll...

Policia Kufitare dhe Njësia Policore Detare në Vlorë kanë bllokuar dy mjete lund...

Hedh kanabisin dhe tenton të largohet, por “Shqiponjat”...

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 3” është arrestuar 30-vjeça...

Sulmuan pronarin e marketit dhe i plagosën dy djemtë, a...

Një 30-vjeçar shqiptar dhe një 46-vjeçar rus janë arrestuar nga policia greke pa...

E rëndë në Kolonjë: 33-vjeçari gjendet i pajetë në reze...

Një person është gjetur i pajetë në rezervuarin e fshatit Kagjinas në Kolonjë. K...

Pushimet kthehen në tragjedi! U fut për t’u larë në Vel...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në plazhin e Velipojës. Referuar njoftimit...

Mallra kontrabandë me kamionë e trajlera! Pranga shofer...

Një 63 vjeçar i quajtur Niko Gazeli ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi...

Ndërron jetë turisti polak në Vlorë, dyshimet e para

VLORË-Një turist polak ka gjetur vdekjen ditën e sotme në vendin tonë. Mësohet s...

Rrezikoi jetën e pushuesve, ndëshkohet pronari i gomone...

Një person është ndëshkuar me masë administrative 100 000 lekë të rinj, pasi shk...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën një grua

Një aksident me pasojë vdekjen e një 46-vjeçareje është regjistruar në Tiranë. P...

Automjeti përplaset me autobusin në Greqi, vdesin 4 të ...

4 persona kanë mbetur të vdekur dhe 5 të tjerë janë plagosur nga përplasja e një...

Mashtrimi me vizat amerikane, Prokuroria e Tiranës çon ...

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar për gjykim 5 të pandehur,...

Lëvizte i armatosur në mes të qytetit, arrestohet 45-vj...

Në zbatim të masave të planit operacional “Sundimi i ligjit”, goditet brenda 48 ...

LAJM I FUNDIT/Automjeti përplaset me autobusin në Greqi...

4 persona kanë mbetur të vdekur dhe 5 të tjerë janë plagosur nga përplasja e një...

E rëndë në Gjermani, plagoset me armë zjarri 23-vjeçari...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një person është plagosur me armë...

Hodhi molotov në protestën para Bashkisë, gjykata liron...

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë protestuesin Bledar Krasniqi, që u arrestua pa...

E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 5-të të pallati...

Një e moshuar ka mbetur e bllokuar mëngjesin e kësaj të diele në apartamentin e ...

Sherr mes dy personave në Kukës, njëri plagoset me thik...

Një sherr ka ndodhur mes dy personave në Kukës, të cilët kanë mbetur të plagosur...

Shpërthen bombola e gazit, përfshihen nga flakët dy ban...

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen numër 1 të qytetit të Kukë...

Emri/ Në pranga prej ushqimit: Stafi i PD e denoncoi pë...

Gjykata e Tiranës mbylli hetimet mbi një konflikt të dyshuar si krim zgjedhor, p...

Zbardhet shkaku i zjarrit masiv në tregun e Shkodrës, p...

Policia ka zbardhur shkakun e zjarrit masiv që përfshiu tregun e rrobave të përd...

VIDEO/ Mjeti lundrues pësoi defekt, policia shpëton tur...

Policia Kufitare në Dhërmi i vjen në ndihmë një turisteje britanike, të cilës iu...

“Benzi” përplasi për vdekje këmbësorin, publikohet mome...

Janë publikuar momentet e aksidentit, ku 78-vjeçari u përplas për vdekje në aksi...

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, përplasen tre ...

Një aksident i rendë është regjistruar në aksin Shkodër – Lezhë, në afërsi të fs...

Ekzekutimi i recepsionistit në Dhërmi, dëshmia tronditë...

Eraldo Nevruzi, një 31 vjeçar me origjinë nga Korça dhe banim në Tiranë, u vra p...

Emrat+Fotot/ Të kërkuarit nga drejtësia shqiptare dhe a...

Të arratisurit shqiptarë fshihen në Mbretërinë e Bashkuar në të njëjtën mënyrë s...

Policia Rrugore nuk fal kundravajtësit: Arrestohen 35 s...

Policia Rrugore ka vendosur 27 927 gjoba gjatë kësaj jave, në të gjithë vendin. ...

EMRAT/ Operacion kundër prostitucionit në Greqi, në pra...

Policia greke ka çmontuar një grup kriminal, anëtarët e të cilit shfrytëzonin fe...

Durrës\Identifikohet viktima, policia konfirmon “brakti...

Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur pak më parë në lagjen ...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë