Posts

Deklaroi se mund të shpalleshim kampion europe, “zhduke...

Kombetarja shqiptare e nisi me humbjen fazen e grupeve te “Euro 2024”, ku u mpos...

Edukimi financiar, në shkolla/ Minxhozi: Informimi për ...

Fëmijët ,të rinjtë dhe shtresat vulnerabël do të jenë në fokus të nismes së Bank...

Reklamë
Reklamë

“Është tregtari më i mirë”, Trump sulmon Zelenskyn: Sa ...

Donald Trump ka një qëndrim ndryshe nga administrata Biden për luftën në Ukrainë...

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkoj...

Mbrëmjen e djeshme në Top Arena, ishte i ftuar vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli. A...

Propaganda e Kremlinit me “luftrat e Perëndimit”: NATO ...

Nga Alteo Hysi Në raportin e fundit të monitorimit të propagandës ruse, Task For...

Sulmuan pronarin e supermarketit dhe i plagosën dy djem...

Një 30-vjeçar shqiptar dhe një 46-vjeçar rus janë arrestuar nga policia greke pa...

BBC: Roja bregdetare greke hodhi qëllimisht emigrantët ...

“Roja bregdetare greke ka shkaktuar vdekjen e dhjetëra emigrantëve në Mesdhe gja...

VIDEO/ E “zhveshur” nga kostumi zyrtar, Meloni ia merr ...

Kryeministrja Giorgia Meloni ka mbyllur me një kërcim mjaft special samitin e G7...

Shiste lëndë narkotike, por ja futi vrapit kur pa polic...

Një 30-vjeçar i identifikuar si  Luvio Shtora është arrestuar ditën e sotme në D...

E vërteta tronditëse pas ‘rregullit të 5 sekondave’: Çf...

Disa besojnë se ushqimi që bie në dysheme për një periudhë të shkurtër kohe mble...

Hedh kanabisin dhe tenton të largohet, por “Shqiponjat”...

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 3” është arrestuar 30-vjeça...

Ndikimi i Kinës në Amerikën Latine, po nxjerr anët e er...

Ndikimi gjithnjë e më i madh i Kinës në Amerikën Latine po nxjerr tani anët e er...

Horoskopi javor i Paolo Fox për datat 17 deri 23 qersho...

Lexoni horoskopin e javës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar y...

Serbët shfaqin flamurin provokues me hartën e Kosovës, ...

Djegia e flamurit shqiptar pas sherrit me tifozët anglezë në rrugët e Gelsenkirc...

Sulmuan pronarin e marketit dhe i plagosën dy djemtë, a...

Një 30-vjeçar shqiptar dhe një 46-vjeçar rus janë arrestuar nga policia greke pa...

Studimi: Më shumë njerëz po i shmangen lajmeve

Më shumë persona po largohen nga përditësimi me lajmet e fundit, pasi i përshkru...

“I hapi derën” golit të Italisë, Hysaj merr vendimin e ...

Shqipëria u mund në sfidën me Italinë në EURO 2024, me rezultatin 2-1. Të parët ...

Rumani-Ukrainë ngre siparin e të hënës, përballja e Myn...

Dita e katërt në Euro2024 premton spektakël që në ndeshjen e orës 15:00. Rumania...

“Po zhvillohen përgatitjet”, rriten spekulimet rreth vi...

Për muaj të tërë, vëzhguesit e Rusisë kanë deklaruar se presidenti Vladimir Puti...

Zgjedhjet në Britani, sondazhet parashikojnë humbjen e ...

Tri sondazhe e fundit në Britani parashikojnë një disfatë të sigurt për Partinë ...

E rëndë në Kolonjë: 33-vjeçari gjendet i pajetë në reze...

Një person është gjetur i pajetë në rezervuarin e fshatit Kagjinas në Kolonjë. K...

E rëndë në Kolonjë, 33-vjeçari gjendet i mbytur në reze...

Një 33 vjeçar i identifikuar si banor i fshatit Kagjinas të bashkisë së Kolonjës...

Nga bisedimet te kërcimi, Meloni kërcen vallen popullor...

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni e ka mbyllur me një kërcim një prej ngjarj...

Investigimi i BBC: Roja bregdetare greke ka hedhur emig...

Në një artikull të gjatë, BBC raporton se roja bregdetare greke ka shkaktuar vde...

Komisioni Evropian dhe Këshilli Evropian- Liderët e BE-...

Krerët e 27 vendeve të BE-së do të zhvillojnë këtë të hënë (17 qershor) një taki...

Treni i mallrave përplaset me trenin e pasagjerëve, vik...

Të paktën pesë persona kanë vdekur pasi një tren mallrash u përplas me një tren ...

EURO 2024/ Sot tre ndeshje të tjera, “gjelat” do përbal...

Tre përbalje të tjera do të luajnë sot në Euro 2024. Në orën 15:00, dy skuadrat ...

EURO 2024/ Arrestohen shtatë tifozë serbë pas përleshje...

Shtatë tifozë të ekipit kombëtar të Serbisë janë ndaluar më 16 qershor, pasi ish...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, priten temperatu...

Gjatë kësaj jave, vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike...

Politika qesharake në ditët e Evropianit

Nga Roland Qafoku “Jam në Rinas. Po iki në Gjermani për ndeshjet”. “Jam në Gjerm...

Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë