Mediat kroate publikojnë pamjet/ Djali i Vuçiç i përfshirë në sherrin me tifozët anglezë? 

Prej ditës së djeshme, në media të ndryshme po qarkullojnë pamjet që tregojnë djalin e presidentit të Serbisë të përfshirë në një sherr mes fansave.  Thuhet se djali i Vuçiçit mund të ketë qenë i përfshirë në përplasjen e dhunshme në Gelsenkirshen, mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë.  Lajmi është bërë i ditur nga një media […]

Qeshor 17, 2024 - 12:15
 0
Mediat kroate publikojnë pamjet/ Djali i Vuçiç i përfshirë në sherrin me tifozët anglezë? 
Reklamë
Reklamë

Prej ditës së djeshme, në media të ndryshme po qarkullojnë pamjet që tregojnë djalin e presidentit të Serbisë të përfshirë në një sherr mes fansave. 

Thuhet se djali i Vuçiçit mund të ketë qenë i përfshirë në përplasjen e dhunshme në Gelsenkirshen, mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë. 

Lajmi është bërë i ditur nga një media kroate që ka publikuar edhe një video. Në këto pamje pretendohet se Danilo i biri i Alaksandar Vuçiç tenton që të përfshihet në konflikt, por disa persona e mbajnë nga krahët. 

Reklamë
Reklamë

Sipas medias kroate, ata ishin anëtarët e “Kobra”, forcave speciale të ngarkuara me mbrojtjen e tij. 

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.