Prej tre ditësh pa asnjë gjurmë, babai denoncon zhdukjen e djalit në Shkodër

Një 30-vjeçar është larguar nga banesa e tij që prej datës 14 qershor. Të alarmuar, familja e të riut që nuk dinë asnjë

Qeshor 17, 2024 - 12:50
 0
Prej tre ditësh pa asnjë gjurmë, babai denoncon zhdukjen e djalit në Shkodër
Reklamë
Reklamë

Një 30-vjeçar është larguar nga banesa e tij që prej datës 14 qershor.

Të alarmuar, familja e të riut që nuk dinë asnjë gjë për fatin e tij kanë ngritur alarmin në polici.

Ditën e djeshme, babai i 30-vjeçarit dëri denoncim pranë strukturave të posaçme, të cilat po punojnë për gjetjen e tij.

Reklamë
Reklamë

Më datë 16.06.2024, shtetasi M. B., 68 vjeç, ka kallëzuar se më datë 14.06.2024, është larguar nga banesa, djali i tij, shtetasi A. B., 30 vjeç. Punohet për gjetjen e 30-vjeçarit”, njofton policia./vizionplus.tv

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.