Interi dhe Inzaghi arrijnë marrëveshje, ja sa do të përfitojë italiani

Interi dhe trajneri Simone Inzaghi raportohet se tashmë kanë arritur marrëveshje për kontratën e re. Skuadra ‘Nerazure’ nën drejtimin e strategut italian, fitojë

Korrik 9, 2024 - 13:45
 0
Interi dhe Inzaghi arrijnë marrëveshje, ja sa do të përfitojë italiani
Reklamë
Reklamë

Interi dhe trajneri Simone Inzaghi raportohet se tashmë kanë arritur marrëveshje për kontratën e re.

Sipas medieve italiane, Inzaghi do të jetë në krye të Interi deri në verën e vitit 2026, derisa paga e teknikut italian do të jetë 6.5 milionë euro.

Reklamë
Reklamë
Inzaghi thuhet se do të përfitojë edhe një bonos në vlerë 2 milionë euro në rast se Interi sërish fiton titullin e kampionit në Itali.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.