A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë televizive ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma. Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë […]

Korrik 10, 2024 - 12:00
 0
A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin
Reklamë
Reklamë

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë televizive ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma.

Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

Moderatorja: Me Olta Gixharin ke miqësi?

Reklamë
Reklamë

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlqen shumë është shumë njeri i mirë

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.