“Kemi 4 orë që dëgjojmë e lagu s’e lagu”/ Përplasje të forta në gjykatë për Gërdecin, nxirret jashtë avokatit i Mediut

Avokati i ish-ministrit Fatmir Mediut, Ardian Visha, është përplasur verbalisht me avokatin e viktimave të Gërdecit, Dorian Matlia, gjatë seancës së sotme gjyqësore. Pjesë nga debati: Dorian Matlia: Ne nuk kemi pyetje për këtë pjesë, është pjesa me distante për interesat tona. Gjykata duhet të orientoje me mirë palët, mos të këtë përplasje. Visha: Leksion […]

Korrik 10, 2024 - 16:05
 0
“Kemi 4 orë që dëgjojmë e lagu s’e lagu”/ Përplasje të forta në gjykatë për Gërdecin, nxirret jashtë avokatit i Mediut
Reklamë
Reklamë

Avokati i ish-ministrit Fatmir Mediut, Ardian Visha, është përplasur verbalisht me avokatin e viktimave të Gërdecit, Dorian Matlia, gjatë seancës së sotme gjyqësore.

Pjesë nga debati:

Dorian Matlia: Ne nuk kemi pyetje për këtë pjesë, është pjesa me distante për interesat tona. Gjykata duhet të orientoje me mirë palët, mos të këtë përplasje.

Reklamë
Reklamë

Visha: Leksion është ky? Ça është ky muhabet ? Ky na jep leksion ne se si gjykohet?

Matlia: Ruaj qetësinë. Kemi dëgjuar 4 orë e lagu se lagu.

Visha: Nuk ka të drejte ai të sugjerojë si bëhet procesi. Nuk kam dëshire të dëgjoj.

Gjoka: Urdhërohet Ardian Visha te dale nga salla.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.