EMRI/ Përplasi me makinë të miturin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Shtetasi Fatos Abdullahu është arrestuar këtë të martë në Tiranë. Dyshohet se 33-vjeçari ka përplasure me makinë një 10-vjeçar dhe  më pas është larguar nga vendngjarja. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kongresi i Manastirit”, ndërkohë mësohet se i mituri ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve./m.j

Qeshor 11, 2024 - 15:50
 0
EMRI/ Përplasi me makinë të miturin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë
Reklamë
Reklamë

Shtetasi Fatos Abdullahu është arrestuar këtë të martë në Tiranë.

Dyshohet se 33-vjeçari ka përplasure me makinë një 10-vjeçar dhe  më pas është larguar nga vendngjarja.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kongresi i Manastirit”, ndërkohë mësohet se i mituri ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve./m.j

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.