Zbardhet plagosja me armë e Ndue Prekës në Shkodër, identifikohet autori

Policia e Shkodrës ka mundur të zbardhë ngjarjen e dy ditëve më parë në qytet, ku mbeti i plagosur me armë zjarri shtetasi Ndue Preka. Mësohet se autori i kësaj ngjarje në lagjen “Mark Lula”, është shtetasi K. K., 25 vjeç, banues në Fushë Kuqe, i cili u shpall në kërkim. Ky shtetas dyshohet se […]

Qeshor 11, 2024 - 13:20
 0
Zbardhet plagosja me armë e Ndue Prekës në Shkodër, identifikohet autori
Reklamë
Reklamë

Policia e Shkodrës ka mundur të zbardhë ngjarjen e dy ditëve më parë në qytet, ku mbeti i plagosur me armë zjarri shtetasi Ndue Preka.

Mësohet se autori i kësaj ngjarje në lagjen “Mark Lula”, është shtetasi K. K., 25 vjeç, banues në Fushë Kuqe, i cili u shpall në kërkim.

Ky shtetas dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit ku ishte pasagjer shtetasi N. P., 30 vjeç, i cili si pasojë u plagos lehtë në këmbë.

/a.r

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.