I kritikuar për paraqitjen ndaj Francës, mbrohet Cucurella: Rëndësi ka që jemi në finale!

Cucurella ishte një nga më të kritikuarit te Spanja, për ndeshjen me Francën. Pas triumfit 2-1 në gjysmëfinale, reagoi vetë mbrojtësi i iberikëve, i cili luan te Chelsea. “Në futboll janë gjëra që ndodhin, por do të doja shumë që të nënvizoja faktin se nuk jam fajtor për asgjë. Tani rëndësi ka që jemi në […]

Korrik 10, 2024 - 16:05
 0
I kritikuar për paraqitjen ndaj Francës, mbrohet Cucurella: Rëndësi ka që jemi në finale!
Reklamë
Reklamë

Cucurella ishte një nga më të kritikuarit te Spanja, për ndeshjen me Francën.

Pas triumfit 2-1 në gjysmëfinale, reagoi vetë mbrojtësi i iberikëve, i cili luan te Chelsea.

“Në futboll janë gjëra që ndodhin, por do të doja shumë që të nënvizoja faktin se nuk jam fajtor për asgjë. Tani rëndësi ka që jemi në finale”, tha ai. 25-vjeçari është preferuar nga trajneri De La Fuente në shumicën e ndeshjeve të Europianit.

Reklamë
Reklamë

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.